bugün gündem filtresi

gündeminizi kişiselleştirin:
  yenile (0)
  « / 1 »
  daha fazlası

  sözlük duyuruları

  yazar uçurulma dedikoduları hakkında

  sevgili epik sözlük yazarları,

  son günlerde bazı yazarlar kendi istekleriyle hesaplarını dondurmuş olup kurallara aykırı entry’ler girdikleri gerekçesiyle modlar tarafından entryleri silindikten sonra tepki olarak dondurmuşlardır. şeffaf bir modlog özelliği yakında yayınlandıktan sonra yazarların moderasyon geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmadan önce bu tip duyuruları ara ara yapacağız.

  epik sözlük yönetimi görüşlere müdahale etmeden yayın hayatına başladığından beri kaliteli ortamı korumak için elinden geleni yapmaktadır.

  epik sözlük yönetimi sorgusuz sualsiz kimsenin hesabını uçurmamış, genelde 2-3 kez kural ihlallerinde süreli lanetleme hakkını kullanmıştır. yeterli sabrı gösterdikten sonra kalıcı olarak yazarlar uçurulmuştur. takdir edersiniz ki kimseyi memnun edemeyeceğimiz gibi eleştiriler sürekli olabiliyor.

  burada her bir yazara tek tek gerekli hakkaniyetli yaklaşım gösterip sorunların çözüldüğünü takdirlerinize bırakıyoruz. herkese iyi sözlükler dileriz.

  anketsel ve tespitsel özellikleri hakkında

  sevgili epik sözlük yazarları,

  epik sözlük aklınıza gelebilecek bütün tanımları başlık ve entry halinde yazar sıfatıyla yazabileceğiniz bir interaktif sözlüktür.
  bu başlıklar içerisinde tanımını yaptığınız herhangi bir şey hakkında deneyimlerinizi ve görüşlerinizi aktarabileceğiniz yorumlardan ibarettir. ayrıca filmler, diziler, müzik, sanat eserleri, sporcular, sanatçılar, siyasetçiler ve kategorize edemediğimiz birçok şey hakkında başlıklar açıp girdiler yazabileceğiniz bir sözlüktür.

  fakat son zamanlarda yapılan anket ve tespit başlıkları hakkında yapılan eleştirilere istinaden bu duyuruyu yapma gereği duyduk. epik sözlük "katılımcı sosyal sözlük" sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. bu sebeple ibaresinde sözlük geçmesi sebebiyle sadece kelime tanımları ya da sonsuz bilgi içeren salt bir formata sahip değildir. sloganındaki "sosyal" ifadesi yazarların gündelik hayata dair sorunsalları ve tespitleri tartıştığı, aynı zamanda gündem, olay, eleştiri ya da haber niteliği taşıyan durumlara olumlu/olumsuz görüşlerini entryler ile yansıtabilecekleri bir sözlüktür.

  fakat anket ve tespit başlıkları hakkında yapılan eleştirilerin haklılık payı olduğunu görmekle beraber bir sonraki güncellemede yayınlanacak olan "anketsel" ve "tespitsel" özelliği hakkında bilgi vermek istiyoruz. anketsel ve tespitsel özellikleri ile soru/cevap şeklinde anket içeren veya tespit içeren başlıklar farklı sekmelerde gözükecek olup, bugün ve gündem kısmında gözükmeyecektir. yazarlar başlık açarken entry editörü içerisinde başlık eğer anket ise "anketsel" seçeneğini, tespit içeriyor ise "tespitsel" butonunu işaretleyip başlık açabilecekler. yeni güncelleme yapılana kadar bu tarz başlıklarının bugün ve gündem sekmesinde aktif olarak yayınlanmaya devam edeceğini bildiririz.

  epik sözlük sosyal güncellemeler

  sevgili yazarlarımız,

  23.03.2023 güncellemesinde yeni özellikler getirilmiştir.

  profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı özelliği, takip edilenleri ve takipçilerinizi görebilme, şapkalı a ile alakalı düzeltme, giriş ve kayıt ekranında captcha güvenlik,

  epik sözlükte bir sonraki gelecek güncellemede entry görüntülenme sayıları ve belli rütbe puanını geçen kullanıcılar için para kazanma paneli aktif edilecektir, ayrıca premium rozetler, sesli odalar, native uygulama ve (bkz: epik sözlük'te olmasını istediğiniz özellikler) başlığında yazılan istekler arasından en çok talep görülenler olacaktır. epik sözlüğü türkiyenin en büyük sözlüğü yapana kadar gündem ve bilgi içeren, zaman zaman ise eğlenceli başlık ve entrylerde buluşalım.

  rütbe puanı değişikliği hakkında

  (bkz: epik sözlükte etkileşimsizlik) başlığında oylama ve rütbe puanı sistemi hakkında yapılan eleştirilere istinaden oylama ve rütbe puanı yansımasında değişikliğe gidilmiştir.

  -başka bir entrye fevkalade (+) veya çok kötü (-) oylama yapan yazarların artık kendi rütbe puanında değişiklik olmayacak olup, entry sahibi yazara fevkalade oy yansıması +0.15 puan, çok kötü oy yansıması ise -0.15 puan şeklinde yansıyacaktır.
  -bir yazarın 24 saat içerisinde yapabileceği toplam entry oylama sınırı 100, aynı yazarın entrylerine yapabileceği oylama sınırı 10 olarak değiştirilmiştir.

  mail sorunları hakkında

  sevgili yazarlarımız,

  dünkü aşırı yoğunluktan dolayı mail serverimizde sıkıntı yaşanmıştı. bazı hesaplara şifrelerini unuttuklarına dair parola, yeni üyelere onay maili ve bir takım mail problemlerini düzelttiğimizi bildiririz.
  şifrelerini hatırlayamayanlar veya yeni üye olanlar yazar hesaplarına giriş yapamıyorsa buradan şifre sıfırlama taleplerinde bulunabilirler.

  iyi sözlükler.

  Uygulama yorum ve yıldız etkinliği

  sevgili yazarlarımız,

  android ve ios uygulamamız yayınlanmasının üzerinden henüz kısa bir zaman geçmesine rağmen marketlerde sıralamaya girdi.

  google play: https://play.google.com/...y.epiksozluk&hl=tr&gl=US

  app store: https://apps.apple.com/...ik-s%C3%B6zl%C3%BCk/id1672997706

  uygulamayı indirdikten sonra 5 yıldız ve yorum yapanlar (bkz: @epik) hesabına özel mesajla bildirmek koşuluyla sürpriz rozet ve +10 rütbe puanı kazanacaklar.

  mail sorunu hakkında

  sevgili yazarlarımız,

  aşırı yoğunluktan dolayı mail serverimizde sıkıntı yaşanmaktadır. bazı yazar hesaplarına şifrelerini unuttuklarına dair parola, yeni üyelere onay maili ve bir takım mail problemlerini düzeltmek için çabalıyoruz. problemler halledildikten sonra duyuru yapılacak ve kayıtlı tüm hesaplara bilgilendirme maili gönderilecektir.

  iyi sözlükler.

  mobil uygulamamız yayınlandı (android & ios)

  sevgili yazarlarımız,

  android ve ios uygulamamız yayınlandı. şimdi hemen indirip entry girmeye başlayın.

  google play: https://play.google.com/...y.epiksozluk&hl=tr&gl=US

  app store: https://apps.apple.com/...ik-s%C3%B6zl%C3%BCk/id1672997706

  epik sözlüğü türkiyenin en büyük mecrası yapana kadar gündem ve bilgi içeren, zaman zaman ise eğlenceli başlık ve entrylerde buluşalım.

  iyi sözlükler

  ödül: uygulamayı indirdikten sonra 5 yıldız ve yorum yapanlar @epik hesabına özel mesajla bildirmek koşuluyla +10 rütbe puanı kazanacaklar.

  / 2 »